Meritter

2018

5.plass Senior EM, Novi Sad Serbia

2.plass Eurocup, Østerrike

Gull- Senior Norgesmesterskap- Bergen

 

2017

Sølv- Battle Of the Team- Rotterdam 

Bronse- Venice Cup- Venezia 

Sølv- Sportskarate Camp Tournament- Aalborg

Gull- Senior Lag- Nordisk mesterskap, Aalborg

Bronse- Senior -61kg - Nordisk mesterskap, Aalborg

Gull- Senior Norgesmesterskap - Oslo

Sølv- Senior -61kg Thermana Slovenia Open

Gull- Senior -61kg- Ishøj Kumite Cup, København

Gull- Senior -Lag- Ishøj Kumite Cup, København

"Best Fighter" - Ishøj Kumite Cup, København

 

2016

9.plass- Senior Verdensmesterskap, Linz, Østerrike

Sølv- Individuelt -61 kg - Banzai Cup- Berlin

Gull- Lag- Banzai Cup- Berlin

Gull- Sportskarate Camp Tournament- Aalborg

Gull- Senior Lag- Nordisk mesterskap, Aalborg

Sølv- Senior -61kg - Nordisk mesterskap, Aalborg 

Gull- Senior Norgesmesterskap, Oslo

Bronse, Senior Åpen - Norgesmesterskap, Oslo

Bronse, Senior Lag, Norgesmesterskap, Oslo

Sølv, Senior -61kg - Styrian Open, Østerrike

Bronse, Senior Åpen- Styrian Open, Østerrike

 

2015

Bronse- Lag NM - Os, Bergen

Gull- Individuelt -61 kg - Banzai Cup- Berlin

Gull- Lag- Banzai Cup- Berlin

Gull- Region Mesterskap - Østlandet

Gull- Sportskarate Camp Tournament- Aalborg

Gull- Gøteborg Open 

Nordisk Mester Senior - Reykjavik, Island 

Sølv Nordiskmesterskap i Lag- Reykjavik, Island

7. plass - Senior Europamesterkskap- Istanbul, Tyrkia

9. plass - Paris Open (Karate 1- Premier Leauge)

 

2014

Gull- Ishøj Kumite Cup- København 

Gull Lag- Sweedish Open – Malmø

Gull Individuelt- Sweedish Open – Malmø

5. plass-  Dutch Open – Amsterdam (Karate 1- Premier League)

Bronse- Senior NM - Bergen

Sølv- Nordiskmesterskap- Riga

Bronse Lag- Banzai Cup- Berlin

5. plass - Austria Open - Salzburg (Karate 1-   Premier League) 

11.plass- Senior Verdensmesterskap- Tyskland 

 

2013

Sølv- Ishøj Kumite Cup- København 

Bronse – Dutch Open – Dortrecht/Amsterdam (Karate 1- status)

Sølv- Norgesmesterskap – Oslo (diskvalifisert i finalen)

Sølv- Nordisk mesterskap - Oslo

7. plass- Senior Europamesterskap - Budapest

Bronse- Banzai Cup - Berlin

Sølv- Banzai Cup Lag - Berlin

Sølv – Venice Cup- Venezia

 

2012

Sølv – Norgesmesterskap – Drammen

Sølv- Banzai Cup- Berlin

Bronse- Nordisk mesterskap – Kristianstad/Sverige

 

2011

Gull – Norgesmesterskap – Oslo

Sølv- Norgesmesterskap - Lag- Stavanger 

Sølv- Nordisk mesterskap – Tampere/ Finland

Bronse –Banzai Cup - Berlin

 

2010

Gull - Jr. Nordisk mesterskap – Tallin

Gull -  Banzai Cup Lag - Berlin

Gull- Stockholm Open

Sølv- Norgesmesterskap Lag - Oslo

 

2009

Sølv – Jr. Norgesmesterskap

Bronse- Norgesmesterskap

Bronse – Tsjekkia Open –Praha

 

2008

Gull- Heian Cup – Sverige

Gull – Vestlandsmesterskap- Haugesund

Gull- Sørlandsmesterskap – Mandal

Sølv- Jr. Norgesmesterskap - Stavanger

 

2007

Gull- Jr. Norgesmesterskap

Gull- Sørlandsmesterskap – Mandal

Sølv- US Open- Las Vegas

Bronse- Bergen Open

Dobbel gull i Ishøj & prisen for "Best Fighter" 2017

Sølv individuelt og Gull i lag i   Banzai Cup, Berlin 2016.

Sølv individuelt og Gull i lag i Banzai Cup, Berlin 2016.

Gull individuelt og lag i  Banzai Cup, Berlin 2015-

Gull individuelt og lag i Banzai Cup, Berlin 2015-

Nordisk Mester, Island 2015

Nordisk Mester, Island 2015

Bronse i lag - Banzai Cup- Berlin 2013

Bronse i lag - Banzai Cup- Berlin 2013

Sølv - Nordisk- Oslo 2013

Sølv - Nordisk- Oslo 2013

Bronse – Dutch Open – Dortrecht/Amsterdam (Karate 1- status)- 2013

Bronse – Dutch Open – Dortrecht/Amsterdam (Karate 1- status)- 2013

Gull- Ishøj Kumite Cup- København - 2014

Gull- Ishøj Kumite Cup- København - 2014

Gull – Norgesmesterskap – Oslo- 2011

Gull – Norgesmesterskap – Oslo- 2011